poniedziałek, 26 września 2016

Romantyczna pastelowa kartka na ślub | mój scrapkowy styl

Romantyczna kartka z dedykacją "W Dniu Ślubu". Materiałowe kwiaty z delikatnej różowej tkaniny i tiulu, perłowe dżety i papiery w odcieniach pastelowych.


Kartkę zgłaszam na 88. wyzwanie na blogu 123 Scrapuj TY

"Jaki jest mój scrapkowy styl?"

Przede wszystkim lubię proste formy, nieprzesadzone, bez przesytu, nadmiaru dodatków. Mam idealistyczne podejście do swoich prac, jeśli coś nie wychodzi tak jakbym chciała - trafia do kosza i zaczynam od początku. Lubię tworzyć elegancko, nawet jeśli chodzi o prace w wesołym stylu. Cechuje mnie dokładność i dbałość o każdy szczegół . Czasami piszę wierszowane historyjki do kartek i zazwyczaj sama wymyślam życzenia do kartek ślubnych. 
Nie mogę obejść się bez grubych papierów do scrapbookingu, najczęściej polskich producentów, bo mamy w kraju naprawdę wspaniałe kolekcje. Najchętniej wybieram papiery jednostronne, inaczej jakoś zawsze mi szkoda tej drugiej strony ;) Wśród moich przydasi jest zawsze klej Magic, samoprzylepne perełki i dżety kryształowe, uwielbiam laserowe wycinanki z tekturki zarówno ramki, kształty, jak i napisy. W moich pracach często pojawiają się ręcznie robione kwiaty z tkanin.

http://123scrapujty.blogspot.com/2016/09/wyzwanie-88-moj-scrapkowy-styl.html
 
 zaproszenia tiulowe kartki schaffar2 komentarze:

  1. Delikatna i pełna uroku praca. Dziękuję za wspólną zabawę z 123scrapuj Ty. Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za ciekawy wyczerpujący tekst!!!śliczna kartka! dziękujemy za wspólną zabawę z 123scrapujTy

    OdpowiedzUsuń

Z góry serdecznie dziękuję za komentarz :-)