wtorek, 10 grudnia 2013

Ładne kartki świąteczne ręcznie robione

Tak prezentowały się schaffarkowe kartki bożonarodzeniowe podczas jarmarku w sklepie Szafa w Jelczu-Laskowicach, obok modnych ubrań, naturalnych kosmetyków Ekomania Lab, decoupage'u Anny Marii i Ani G., pluszaków, biżuterii, zawieszek i innych świątecznych cudów. 
piękne  kartki świąteczne rękodzieło hand made
 Klasyka świąt - soczysta zieleń, mocna czerwień, trochę brokatu, bombka, wstążka i eleganckie życzenia. Moja ulubiona :)

Eleganckie kartki świąteczne ze złotym tłem. Motyw przewodni: świąteczny wieniec z bordową kokardą. 
Kartki z życzeniami - stempel dzięki uprzejmości jolagg.blogspot.com. Kartka dookoła ozdobiona brokatem, może po powiekszeniu zdjęcia bardziej widocznym ;)

Świąteczne papiery do scrapbookingu z których korzystam to głównie papiery polskie z Lemonade. Są gruuube jak lubię i mają klasyczne świąteczne wzory. Dobrze nadają się też na pudełka świąteczne. Dodatkowo na powyższych kartkach jest karton z brokatem, złoty gruby papier Fedrigoni i beżowy papier z fakturą.    


Zachęcam do zamawiania, są to naprawdę wyjątkowe kartki. W zanadrzu mam jeszcze kilka ciekawych świątecznych projektów oraz realizuję niestandardowe zamówienia.
jarmark_świąteczny_galeria_schaffar


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry serdecznie dziękuję za komentarz :-)