czwartek, 26 grudnia 2013

Dla zakochanych album z serduszkami

Jedną z moich ostatnich prac by album dla zakochanych - w zasadzie album, który zamówiła zakochana dziewczyna jako świąteczny prezent dla chłopaka. To była bardzo miła współpraca - Pani Emilia jest bardzo pozytywną i wesołą osobą, rozsiewającą wokół siebie dużo dobrej energii, więc podczas tworzenia albumu towarzyszyła mi wesoła atmosfera i udzielał się entuzjastyczny zapał. Kontaktując się ze mną miała już nakreślony pomysł na album pamiątkowy, który zaczerpnęła m.in. z moich udostępnionych na blogu i facebooku prac. Według wytycznych p. Emilii motyw przewodni albumu miał być zaczerpnięty z tej kartki z serduszkiem, miał być czerwono - beżowy, posiadać dwa serduszka z ważnymi datami, miało być naturalne płótno, konkretne napisy i duuużo zdjęć. Efekt końcowy: romantyczny album upamiętniający pierwsze spotkanie bardzo spodobał się zarówno zamawiającej jak i obdarowanemu, co mnie bardzo cieszy i już owocuje dalszą współpracą. Już się kroją papier i scrapki na mini - album - pamiętnik z cytatami o miłości. 
Poniżej kilka zdjęć z albumu, i w tym miejscu serdeczne podziękowania dla zakochanych za wyrażenie gody na publikację zdjęć, a wręcz na zachecenie mnie do publikacji zdjęć albumu ze zdjęciami wizerunku. 
Dziekuję i polecam moje usługi wyszystkim, którzy chcą przygotować nietypowy, wyjątkowy, robiony ręcznie prezent od serca! :)
album na zdjęcia ręcznie robiony galeria schaffar

pomysł na prezent dla chłopaka dla dziewczyny czerwony album galeria schaffar

nietypowy album zakochanych hndmade scrapbooking

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry serdecznie dziękuję za komentarz :-)