środa, 31 października 2012

Księga gości weselnych, czyli mój pierwszy album ślubny

album weselny księga gości galeria schaffar

Pierwszą Księgę Gości zrobiłam dla siostry i szwagra, zaraz po albumie na wieczór panieński. Powstała ona na bazie gotowego albumu HEYDA.
Ponieważ skupiłam się na wykonaniu okładki, strony wewnątrz ozdobiłam skromnie - z braku czasu ;) Szablon sukni i szablon smokingu narysowałam na podstawie wykrojów krawieckich. Wydrukowałam, pocięłam, poprawiłam gdzie trzeba i odrysowałam poszczególne elementy na właściwym papierze. Każdy szczegół ubranka doklejony został osobno na pojedynczą warstwę o kształcie gotowego stroju. Album ucieszył nowożeńców, a ja oczywiście dopilnowałam, żeby goście wpisali w niego weselne wspomnienia i życzenia.

album weselny księga gości galeria schaffar garnitur z papieru

album weselny księga gości galeria schaffar kwiatki z wykrojnika nellie

album weselny księga gości galeria schaffar narożnik album weselny księga gości galeria schaffar narożnik Album kupiłam w Empiku, mocno przepłacając :P  Papiery na ubranka to kartony wizytówkowe: granatowy o delikatnej fakturze skóry, sukienka karton Millenium, Wykrojniki Nellie Snellen Multi Frame Incire Flower, ramki komplet wykrojników Sizzix Framelites Frames

Album kupiłam w Empiku, mocno przepłacając :P  Papiery na ubranka to kartony wizytówkowe: granatowy o delikatnej fakturze skóry, sukienka to pięknie błyszczący karton Milleniumu (szkoda że na zdjęciach tego nie widać!). Wykrojniki, z których zrobiłam kwiatki to Nellie Snellen Multi Frame Incire Flower, bardzo je lubię i często stosuję. Aaa, i jeszcze ramki: to komplet wykrojników Sizzix Framelites Frames.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry serdecznie dziękuję za komentarz :-)