czwartek, 17 kwietnia 2014

Album na 85-lecie Chóru Lutnia

We wrześniu 2013 roku obchodził piękny 95. jubileusz Chór Towarzystwa Śpiewaczego LUTNIA im. Jana Orszulika w Strumieniu, który koncertował m.in. ze Stanisławem Sojką. I w tym zacnym wydarzeniu wziął udział album Galerii Schaffar. Zamówiony dla Pani Dyrygent jako pamiątka jubileuszu, utrzymany w kolorach eleganckiej czerni i czerwieni, obłożony czerwonym suknem i francuską koronką album zawierał kilka zdjęć, miejsce na wpisy i życzenia Chórzystów i wycinek historii Chóru. Jestem niezwykle dumna, że moje prace trafiają w tak zacne ręce! Rozemocjonowana tym ważnym wydarzeniem w losach schaffarkowej pracowni, nie zrobiłam albumowi zdjęć. Mam tylko jedno, z komórki, które odnalazłam po ponad pół roku i od razu dzielę się z Wami.

elegancka księga gości koronkowa album pamiątkowy chór lutnia

O historii Chóru LUTNIA i jubileuszu możecie poczytać TUTAJ.

2 komentarze:

  1. Witaj:) Cudowne kartki, albumy, ja kiedys coś tam stworzyłam.... albumik dla córci, dziś wiem, że to niewypał.... ale wówczas ile radości mi sprawiało klejenie :) córci się podobał... ale tak cudnego jak Twoje, to nie potrafię zrobic, gratuluję :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za miłe słowa :))) Myślę, Ulu, że w scrapbookingu wszystkie chwyty są dozwolone, grunt to mieć radość z tworzenia. Ja też z rozrzewnieniem, a czasami z politowaniem patrzę na swoje pierwsze wytwory... :D

      Usuń

Z góry serdecznie dziękuję za komentarz :-)