czwartek, 27 października 2016

Czerwono-czarny album ozdobny na zdjęcia i pamiątki wieczoru panieńskiego

Czerwono-czarny ozdobny album na wieczór panieński Joli wykonałam na zamówienie już po imprezie. Pierwotnie miał być tylko album na zdjęcia i życzenia przeznaczonym do wręczenia jako pamiątka z imprezy panieńskiej w dniu ślubu. Jednak, jak się okazało na dzień przed wysyłką, zdjęć było tak dużo, a koleżanki nie mogły się zdecydować, więc poprosiły mnie o przygotowanie dodatkowo koperty na zdjęcia. Powstała więc duża, mocna, szyta koperta z papierów do scrapbookingu w komplecie do albumu.

album pamiątkowy z wieczoru panieńskiego ręcznie robiony galeria schaffar
Czarny papier ozdobny w delikatne prążki, matowy, okleja tył albumu.
Album zbindowałam przy pomocy The Cinch i czerwonej sprężyny do bindowania.
album albumik księga gości hand made tył albumu
Wnętrze albumu tworzą sztywne czarne karty (ponad 300g). Poszczególne strony okleiły polskie papiery do scrapbookingu, włoskie papiery ozdobne Fedrigoni oraz scrapki, wycinanki laserowe, motywy z wykrojników wycięte przy pomocy maszynki Sizzix i ozdobnych dziurkaczy. 
czerwono czarny album na panieński na zdjęcia i życzenia hen's night galeria schaffar
Komplet na panieński  (album + ozdobna koperta)pamiątka prezent pomysł panieński przyjaciółki koleżanki album z manekinem cudny
Koperta A4 do przechowywania zdjęć - na zamówienie. Wykonana z papierów do scrapbookingu, wzmocniona szyciem maszynowym, mocna i trwała. 
duża koperta ozdobna z papieru do scrapbookingu czarna kolorowa czerwona
Zbindowany album z góry.
album zdjęciowy czarne strony ciemne tło albumu galeria schaffar

Wykrojnik banerek (baner) oraz zawieszone na nim drukowane ozdobne cyferki tworzące datę imprezy:
świetny ładny personalizowany album na wieczór panieński panieńskie pmysłyandmade.JPG
Na okładce albumu króluje ozdobny manekin (wycinanka laserowa ozdobiona przez tusz Memento Black, papier czerwony, czarny tiul).
ozdobny manekin motyw wieczory panieńskie papier damask swirl the cinch bindownicapomysły środek wnętrze albumu papierowe rękodzieło scrapki z wykrojników wrocław wojnowice schaffar


świetny album na zdjęcia ręcznie robiony sztywne kartki strony schaffar


album z personalizacją dla Joli, jak ozdobic manekina papiery koronka dżety DIYekskluzywne albumy kartki albumy scrapbooking warsztaty projekty graficzne Dominika Omelan Galeria Schaffarczarna baza albumowa czarne strony sztywne albumy ręcznie robioneczarne ozdabiane ręcznie stronice albumu pamiatkowego galeria schaffar wrocław na zamówieniewycinanka strzałki strzałka tekturka beermata birmata scrapek ozdobnywykrojnik balon baloon die cut scrapbook album handmade by galeria schaffar
die cut wykrojnik manekin puzzle birmata wstażka satynowa do albumuniesamowity album pomysłowy na panienski prezent z data imieniem wpisamiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry serdecznie dziękuję za komentarz :-)