wtorek, 28 stycznia 2014

Nietypowe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą

Białe, eleganckie, szykowne, nietypowe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą. Przygotowane na bazie odkrytych przeze mnie niedawno biało-szarych papierów Magicznej Kartki. Zaproszenia z pięknym ażurowym sercem, błyszczącym kryształkiem, wielowarstwowe. Każde zaproszenie ma wydrukowany wewnątrz tekst oraz nazwiska Gości. Każde w komplecie z elegancką białą kopertą.Ten wzór jest bardzo uniwersalny, może być to zaproszenie na komunię świętą, ślub, czy na chrzest.
Zachęcona ostatnią nominacją na Fana Miesiąca w Lemonade, zgłaszam moje monochromatyczne zaproszenia na monochromatyczne wyzwanie do Magicznej Kartki :)

Zaproszenia jeszcze ładniej prezentują się w rzeczywistości. Są ciężkie, wielowymiarowe, porządne. Każde zaproszenie wykonane jest z kilku warstw papieru, posiada maszynowe przeszycia, tłoczenia, delikatne serduszko. Zaproszenia dostępne są w sklepiku, zapraszam :)

eleganckie zaproszenia komunijne handmade galeria schaffar nietypowe wyjątkowe zaproszenia na komunię rękodzieło galeria schaffar
piękne białe zaproszenia na komunię hand made galeria schaffar
prestiżowe zaproszenia rękodzielo papierowe wroclaw 
nietypowe ładne białe zaproszenia komunijne ślubne Galeria Schaffar

2 komentarze:

  1. Cudniaste te kartki! Takie delikatne, mniam!

    Dziękujemy za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale piękne zaproszenia. Dziękuję za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki

    OdpowiedzUsuń

Z góry serdecznie dziękuję za komentarz :-)